Druhy fólií

V ponuke máme viac ako 200 vzorov farieb, zamatový strop, vzory s rôznymi potlačenými vzormi ako napríklad hviezdná obloha, oblaky ...

Moderné technológie umožňujú zvoliť nielen požadovanú farbu, ale aj zaujímavé varianty tvaru podhľadu.

Matná – vzhľad dokonale natretého povrchu
Saténová – jemné pastelové farby
Vysoký lesk – lakovaný povrch vytvárajúci zrkadlový odraz
Metalická – úprava dodávajúca kovový vzhľad
Priesvitná – používaná pre inštaláciu svetelných systémov pre rozptyl svetla, spätného osvetlenia či projekcie

Nový rozmer v rámci dizajnu stropu tvoria napínané stropy, ktoré sa dodávajú v širokej palete farebných odtieňov - v matná, saténová, vysoko lesklá, metalická, perforovaná alebo v priehľadná povrchová úprav s prvkami svetelných efektov. 

Stropná PVC fólia jeveľmi variabilný, elastický materiál, vhodný na vytváranie stropných podhľadov rôznych dizajnových tvarov s dokonale hladkou a rovnou plochou, aká sa nedá vytvoriť iným materiálom. 

Návrh stropu alebo steny s potlačou kreatívneho motívu alebo v kombinácii farieb vytvoria dokonalý vizuálny dojem miestnosti.

Úžasný efekt ponúka podsvietenie špeciálnej translucentnej fólie, ktorá rozvádza svetlo a podsvietením vhodným zdrojom svetla vzniká veľmi príjemné rozptýlené mäkké osvetlenie celého stropu. Zrkadlový efekt ponúka použitie lesklej fólie, napínané stropy s digitálnou potlačou aplikácií grafiky alebo fotografie na strope alebo stene je možné realizovať až do 5 m.

Copyright © 2020 MOVYSAN s.r.o. Všetky práva vyhradené.